.

.

Мојата Аркадна Лифт Акција Микро Плеер Кабинетот Конзола

Мојата Аркадна Лифт Акција Микро Плеер Кабинетот Конзола

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Повторно посетете популарна аркадна игра од минатото Со ограниченото издание Мојата Аркада Dgunl-3240 ЛИФТ АКЦИЈА Микро Плеер! Преземете ја улогата На Агент 17 за внимателно навигација на повеќе катови, собирање тајни документи, сето тоа додека избегнувате непријателски шпиони. Првично објавен во 1983 ГОДИНА, АКЦИЈАТА НА ЛИФТОТ е вистинско обележје на историјата на видео игрите. Неговата предизвикувачка и зависност игра инспирираше многу игри што следеа, и останува култна класика до ден-денес. Карактеристики уметнички дела инспирирани од оригиналниот аркаден кабинет. 2.75 во. целосна боја, задно осветлен дисплеј. Отстранлив џојстик. Идеален за секоја соба за игри, канцеларија или витрина. Вграден звучник со контрола на јачината на звукот и приклучок за слушалки од 3,5 мм. Се напојува со микро кабел или 4a, од кои ниту една не е вклучена. Ограничено издание ограничено на 5.000 производствени единици. Вклучува упатство за употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата