.

.

Атари Флешбек Том 1, Атари, Плејстејшн 4, 742725911567

Атари Флешбек Том 1, Атари, Плејстејшн 4, 742725911567

DEN 158.08

Износот
Това е достапна

Доживее златното доба на видео игри Со Атари Ретроспектива Класици Том. 1. Вклучува избор од 50 класични игри Од Атари?легендарниот платформи Класичен Атари и аркадни наслови. Ремастериран и спакуван на еден диск за Play Station. Пресоздавање на легендарното ретро искуство за денес?и конзоли. Дефинитивни модерни изданија на овие класични игри, преполни со историја и напојувани од најновите технологии.

За стоката

Слична стока во категоријата