.

.

Белата Марка Женски Метален Пуфер Капут

Белата Марка Женски Метален Пуфер Капут

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Останете топли и удобни оваа зима со Женско Пуфер Палто Од Бела Марка. Овој прекрасен капут има 2 предни џебови со патент, затворање на патент и е направен од 100% Најлонска ткаенина која дише и издржлива особено за време на студената сезона. Оваа јакна има елегантен страничен патент што може да се отвори за да се создаде подобро вклопување. Белата Марка Женскиот Пуфер капут е вашиот зимски предмет кој е стилски, но функционален. Мала Тежина. Страничен Патент. 2 Предни Џебови Со Патент. Поштенски Напред.

За стоката

Слична стока во категоријата