.

.

Сохо Спокојство Цветни Волна Површина Килим, Црна Црвена, 7'6 9'6

Сохо Спокојство Цветни Волна Површина Килим, Црна Црвена, 7'6 9'6

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Стилски додаток за секоја соба. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни.

За стоката

Слична стока во категоријата