.

.

Принстон Четка Наежвам Гесо Четка, 2

Принстон Четка Наежвам Гесо Четка, 2

DEN 2.00

Износот
Това е достапна

Оваа голема четка со природни влакна е вашата цел за грундирање платно или правење големи перења. Издржлива четка за општа намена идеална за студенти и уметници од сите нивоа. Принстон Четка Наежвам Гесо Четка, 2". Сите намени лак четка. Природни влакна. Природна дрвена рачка.

За стоката

Слична стока во категоријата