.

.

Примарно Злато Карат Бело Злато 7х Овален Родолит Гранат Прстен

Примарно Злато Карат Бело Злато 7х Овален Родолит Гранат Прстен

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Едноставно кажано, но навистина стилски, овој привлечен прстен од скапоцени камења прикажува овален гранат во форма на родолит од 7х5мм од 1,05 cttw во бајпас дизајн. Изработен во 14 каратно бело злато овој прстен е совршен за секој изглед дење и ноќе. Овој безвременски прстен е достапен во големина на прст 7.Метална Тежина : 1,32 Грама Накит Тип : Финеринг Стил : Скапоцен Камен Ринггендер : Женски метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Ширина на Бела Лента : 1мринг Големина : 7гемстоун Детали : Тип : Родолит Гранетпородилен Камен Месец : Јуни Боја : Редцут : Фацетед Облик : Овализа : 7мм х 5ммвежина : 1.05 cttwquantienty : 1 Поставување Накит : Prongyar Вашиот Предмет Пристигнува Во бесплатна зелена кутија за подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Сад 14 Каратно Бело Злато, Скапоцен Камен.

За стоката

Слична стока во категоријата