.

.

Најмалата Микро Аркада Во Светот Атари Избрани Серии Со Ракетна Команда, Стоногалка И Изненадувачка Бонус Игра

Најмалата Микро Аркада Во Светот Атари Избрани Серии Со Ракетна Команда, Стоногалка И Изненадувачка Бонус Игра

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Микро Аркада Атари Комбо Картичка со Ракетна Команда, Стоногалка и една изненадувачка бонус игра. Никогаш порано не се играла аркадна игра со целосна големина во неверојатна компактна големина на кредитна картичка! Со димензии само 3,25 х 2 х .375 од инч, Микроаркадата е крајната игра за патување и лесно се вклопува во вашиот џеб! Секоја игра доаѓа со цел екран во боја, кул звучни ефекти и копчиња за контрола на насоката, со вклучен микро USB полнач. Микроаркадните игри играат исто како и иконските аркадни верзии со целосна големина со дигитално модифицирани звучни ефекти за да се вклопат во мини рамниот звучник. Уживајте во часови на игра без потреба Од wi-Fi врска или план за податоци! Вклучува 1 USB кабел за полнење, 1 Игра и Упатства. Целосен екран во боја, звучни ефекти и копчиња за контрола на насоката. Нема потреба од Wi Fi!. Ракетна Команда, неизмерно популарната вселенска стрелачка игра развиена Од Атари се врати, во микро големина! Преземете команда над три противракетни бази и одбранете ги нив и шест градови на земја подолу од уништување од градовите на непријателските проектили! Вашата единствена одбрана е да возвратите со антибалистички проектили за да го запрете нападот. Само најквалификуваните играчи ќе преживеат до крај. Стоногалка, класичната игра за снимање на Атари се враќа во микро големина! Снимајте ја стоногалката што напредува и другите непријателски инсекти како пајаци, бубачки и скорпии и заработете многу бонус поени! Внимавајте и на отровните печурки. Вашата крајна цел е да добиете што е можно повеќе поени и целосно да ја уништите стоногалката.. пред да дојде до вас!.

За стоката

Слична стока во категоријата