.

.

Хидраулични 51759

Хидраулични 51759

DEN 591.84

Износот
Това е достапна

ВИКС Спин-На Хидрауличен Филтер. WIX HD Хидрауличните Филтри имаат премиум медиуми специфични за апликацијата, вклучувајќи синтетичка, подобрена целулоза и жичана мрежа поддржана од жица. Високата јачина, материјалите отпорни на корозија, централните цевки и крајните капачиња со супериорни компоненти за запечатување обезбедуваат хидрауличен филтер отпорен на истекување, долготраен, со високи перформанси под сите видови работни услови. Викс филтрите се препорачуваат за интервали ЗА промена НА хидрауличниот филтер ОЕМ. Различни Хидраулични / Транс Апликации (Хидраулична Верзија од 51758) (10 Микрони). ВИКС Хидраулични 51759.

За стоката

Слична стока во категоријата