.

.

Квартет Делукс Табла Гума За Чистење, Филц, 5w 2d 5 8h-QRT807628

Квартет Делукс Табла Гума За Чистење, Филц, 5w 2d 5 8h-QRT807628

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Гума за бришење табла поддржана од дивокоза со шест ленти со врвен квалитет што се чувствуваат прилепени на цврста подлога за супериорна апсорпција на креда и моќ за чистење. Безбеден за употреба на сите површини со креда. Идеален за средини во училница за тешка употреба и големи површини за пишување. Изграден од дрво со природна завршница за издржливост и стил. Гума за бришење креда поддржана од дивокоза со шест ленти со врвен квалитет филц за супериорна апсорпција на креда и моќ за чистење. Безбеден за употреба на сите површини на таблата. Тешка употреба-за средини во училницата и големи површини за пишување. Изграден од дрво со природна завршница за издржливост и стил. Број На Модел : 807628.

За стоката

Слична стока во категоријата