.

.

Менс Екосмарт Дуксер Со Качулка П

Менс Екосмарт Дуксер Со Качулка П

DEN 239.84

Износот
Това е достапна

7.8 мл., 50/50 памук/полиестер изработен со до 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња патентиран, Ниско-пилула, Висока густина На бод PRINTPRO XP fleecedy-за-натпревар drawcordcoverstived шипки и појасот на половината џеб појас и манжетни-слободен вратот етикета Ханес Менс Ecosmart Маичка Со Качулка п170 (10 пакет).

За стоката

Слична стока во категоријата