.

.

Дизни Пиксар Автомобили Флорида Рамоне Decast Автомобил Игра Возило

Дизни Пиксар Автомобили Флорида Рамоне Decast Автомобил Игра Возило

DEN 351.84

Износот
Това е достапна

Дизни / Пиксар Автомобили 3 возила се тркаат во! Секоја возбудлива 1 : 55 скала умре-фрлија возило карактеристики верен на филм детали, тркалање тркала и, во нашата нова сезона, некои вклучуваат двострана пластична колекторска картичка и брошура на нашата целосна умре-фрлија линија! Започнете или проширете ја колекцијата На Автомобили со големи тркала за личност како Молња Меквин, Круз Рамирез, Џексон Сторм, Мис Фритер, Смоки, кул тркачи и класични фаворити како Матер, Наредник, Сали и Док. Ние сме секогаш додавање на нови Автомобили возила, премногу, па можете да уживате во акција и се смее со умре-фрла од сите три филмови и имаат најдобар карактер колекција на тркала! Секое возило се продава одделно, предмет на достапност. Возраст : 3 години И Повеќе. Нови 1 : 55 скала умре-фрлија карактер возила Од Дизни/Пиксар Автомобили!. Верен на филм декос и детали истакнете ја секоја личност. Широк спектар на кул нови и омилени класични ликови со повеќе додадени неколку пати годишно!. Рекреирајте автомобили акција и се смее со умре-фрла во други асортимани од сите три филмови!.

За стоката

Слична стока во категоријата