.

.

Бод Женски Фау Шерпа Плете Качулка Врвот

Бод Женски Фау Шерпа Плете Качулка Врвот

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Удобна и пријатна инспирирана од вашата омилена вонземска форма на живот Од Лило и Бод, Оваа Женска Вештачка Качулка За Пуловер шерпа е задолжителна за секој обожавател на Дизни. Поклопете ја оваа качулка со пар фармерки или хеланки за дополнителен удобен допир додека ја обложувате за време на постудената сезона. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Опуштено. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долго. Џебови : 1 предниот џеб од кенгур ги држи најважните работи. Карактеристики : Прикачена хауба со облога од вештачка шерпа; контрастно графичко печатење. - Дизни, Сите Права Се Задржани. Женски Лили и Бод Вештачки Шерпа Плете Качулка Врвот.

За стоката

Слична стока во категоријата