.

.

Апстрактни Нормални Линии Црна Сива Беж Рамка Сликарство Уметност Печатење

Апстрактни Нормални Линии Црна Сива Беж Рамка Сликарство Уметност Печатење

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата "Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли". Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. Спремен за бесење. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн на.Робертс. Апстрактни Нормални Линии Црна Сива Беж.

За стоката

Слична стока во категоријата