.

.

Трендови Меѓународни Никелодеон Детски Плоштади Ѕид Календар И Магнетна Рамка

Трендови Меѓународни Никелодеон Детски Плоштади Ѕид Календар И Магнетна Рамка

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Детскиот Боб на никелодеон, Патрик, Сквидворд и сите нивни пријатели ќе ја направат вашата година многу пошарена и урнебесна Со Овој Календар За Плоштади За Детски Детски Панталони во 2024 година. Сигурно ќе има некои наутички глупости! Датумработи Ѕидните Календари имаат календарска страница за секој месец од 2024 година, како и последните четири месеци од 2023 година. Секој месечен распоред на календарот има доволно простор за обележување важни датуми или запишување белешки за потсетување - што ги прави совршени за да останат организирани и продуктивни во текот на целата година. 2023-2024 Календари направете одличен подарок за секој на вашата листа! Овој Ѕиден Календар На Никелодеон Сунѓерот Боб во 2024 година содржи месечни страници за јануари до декември 2024 година, како и последните 4 месеци од 2023 година. Вклучува 13 висококвалитетни слики отпечатени на премиум хартија. Останете организирани и продуктивни со следење на важни датуми – совршено за закачување на ѕид, табла од плута или огласна табла дома, училиште или канцеларија. Јазик : Англиски. Димензиите на календарот се 12 "х 12".

За стоката

Слична стока во категоријата