.

.

Приклучок за фитил за воздух Во Миризливо Полнење Масло, кт, лаванда И Камилица, Освежувач На Воздух, Етерични Масла

Приклучок за фитил за воздух Во Миризливо Полнење Масло, кт, лаванда И Камилица, Освежувач На Воздух, Етерични Масла

DEN 207.04

Износот
Това е достапна

Постојано дифузира и внимателно го меша мирисот низ вашиот дом, канцеларија или кој било простор. ГОЛЕМ СЕМЕЕН ДОМ : голем семеен дом има многу отворени простори кои чекаат да бидат исполнети со мириси! Во вакви случаи, можеби ќе сакате Да го задржите Приклучокот За Фитил за Воздух во Миризливо Масло близу до влезот на просторијата и ходникот, така што мирисот може да ве следи без разлика дали влегувате во соба или само поминувате покрај неа. Мирисите можат да предизвикаат моќни спомени. Спрејови За Бања *Врз основа на поставката за употреба на мирис. Можете да го поставите Вашиот Фитил за Воздух потопол покрај влезната врата на пониска поставка, така што секој пат кога ќе влезете вие или гостинот ќе ве пречека нежен мирис. ДВОСОБЕН СТАН : Иако имате повеќе простор отколку што би живееле во студио со една спална соба, тоа не мора да значи дека треба максимално да ја свртите поставката за мирис. Грејачот За Масло со Мирис На Фитил За Воздух, исто така, ви овозможува да изберете помеѓу 5 поставки за мирис за вистинската количина на мирис.

За стоката

Слична стока во категоријата