.

.

Почетна Основи Кригла Дрво, Бамбус

Почетна Основи Кригла Дрво, Бамбус

DEN 460.64

Износот
Това е достапна

Ова Домашно Основи Кригла Дрво додава функционалност и шарм на вашиот кујнски шалтер. Организирајте до шест од вашите омилени чаши на овој удобен држач. Ставете го на шалтери или во високи ормари за да заштедите простор. Направено од лесен, но издржлив бамбус, ова дрво за шолја за кафе има природна боја на мед што ќе одговара на повеќето кујни. Почетна Основи Кригла Дрво, Бамбус : Организирајте ги сите ваши омилени чаши за кафе на ова погодно дрво. Изработени од цврст бамбус. Убава мед нијанса. Оди добро во секоја кујна. Капацитет : 6 чаши. Бамбус кригла дрво материјал : дрво. Боја : кафеава. Модел : МТ44374. Бренд : Домашни Основи.

За стоката

Слична стока во категоријата