.

.

Уникатен Разбој Линколн Палас Килим Црвена Морнарица Сина 3' 3 5' 3 Правоаголник Граница Племенски Совршен За Дневна Соба Кревет Соба Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Линколн Палас Килим Црвена Морнарица Сина 3' 3 5' 3 Правоаголник Граница Племенски Совршен За Дневна Соба Кревет

DEN 778.72

Износот
Това е достапна

Традиционалното чувство на Овој Тепих За Собирање Палата ќе и даде достоинствена атмосфера на секоја просторија во вашиот дом. Овој шарен килим ќе донесе години задоволство за вас и вашето семејство. Огромен број достапни обрасци претставува широк избор на избори за наоѓање на вистинскиот килим за вашиот дом. Црвено/3 '3 х 5' 3. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,5 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

За стоката

Слична стока во категоријата