.

.

Примарно Злато 14к Жолто Злато Париски Синџир На Пченица

Примарно Злато 14к Жолто Злато Париски Синџир На Пченица

DEN 3919.84

Износот
Това е достапна

Додадете допир на елеганција на секој изглед со овој 14 каратно жолто златен париски ѓердан од синџир од пченица. Одликувајќи се со елегантен дизајн овој ѓердан широк 1мм доаѓа со сигурност на затворачот од јастог и достапен во должина од 18 инчи. Овој стилски синџир сигурно ќе биде добредојден додаток на секоја колекција. Метална Тежина : 1,89 грама. Накит Тип : Парична Казна. Стил На Синџир : Париски Синџир На Пченица. Затворач : Јастог Канџа. Пол : Женски. Метал : Злато. Златен Карат : 14 Карат.

За стоката

Слична стока во категоријата