.

.

Шампион Бакар Јадро Свеќичка, Мал Мотор

Шампион Бакар Јадро Свеќичка, Мал Мотор

DEN 1756.00

Износот
Това е достапна

Шампион Бакар Плус Свеќичка, Пакет Од 1 сигурен перформанси. Оваа Шампионска свеќичка има електрода од бакарно јадро која обезбедува зголемена спроводливост и контрола на топлина за добро целокупно абење. Карактеристики и Придобивки : Се Спротивставува На фаулирање Супериорна отпорност На корозија Зголемена спроводливост и контрола на топлина за добро целокупно абење Се Спротивставува на фаулирање и обезбедува супериорна отпорност на корозија. Сигурен Перформанси. Изграден од светскиот лидер во мали свеќи За Мотори за да обезбеди докажани перформанси.

За стоката

Слична стока во категоријата