.

.

WowWee Сад Прсти Нескротлив Црвен Див Оган Змеј Серија 1

WowWee Сад Прсти Нескротлив Црвен Див Оган Змеј Серија 1

DEN 143.84

Износот
Това е достапна

Запознајте ги новите нескротливи Змејови : Шумски Пожар, Отров, Ударен Бран и Замрзнувач. Овие ѕверови се диво непредвидливи, и секој од нив има своја ЈАСНО обоена лед-осветлена уста што свети кога?нескротлив. Со жестоко реални звуци што одговараат на вашите движења, можете да создадете свое уникатно искуство за играње секој пат! Запалете ги и почувствувајте го нивниот гнев-дали Вашиот Змеј ќе дише оган или ќе плука отров? Соберете ги сите и ослободете ја вашата креативност. Пријател или непријател-вие одлучувате. Моето име Е Див Оган и ја носам топлината!. Реагира на звук, движење и допир!. ПОТПИС ПРЕДВОДЕНА светлина во вилиците свети кога лути!. Се трансформира во пријател или непријател врз основа на игра. Вклучени батерии; Дополнителни бои се продаваат одделно.

За стоката

Слична стока во категоријата