.

.

Делта Касиди Серија Монитор Вентил Само Трим-Помалку Рачка, Хром

Делта Касиди Серија Монитор Вентил Само Трим-Помалку Рачка, Хром

DEN 3166.88

Износот
Това е достапна

Водечкиот бренд Делта е фокусиран на тоа да биде повеќе од производител на одлични производи : Делта користи вода за да го трансформира начинот на кој луѓето се чувствуваат секој ден. Преку иновации инспирирани од потрошувачите, Како Што Е Технологијата Touch2o Што ви овозможува да ја вклучите и исклучите славината со само еден допир До In2ition ' ® Тушеви Два во Едно, кои ви овозможуваат да добиете вода каде што ви е најпотребна користејќи ја интегрираната глава за туширање и туширање заедно или одделно, Делта е посветена на тоа технологијата да се чувствува како магија што го прави вашиот зафатен живот малку полесен. Карактеристики : еднофункционален кертриџ за рамнотежа на притисокот. Мора да купите рачка одделно за да ја завршите единицата. Монитор Попарениот Вентил ја одржува температурата на водата во рамките на + / - 3 степени. Нарачајте Повеќеизборен Универзален груб одделно. Тапа И Заврши Доживотна Ограничена Гаранција. Спецификации : Рачка : Единечна Рачка ЛХП. Тип на вентил : еднофункционален кертриџ за рамнотежа на притисокот. Вкупна Длабочина : 2.94". Вкупна Ширина : 7". Вкупна Висина : 7".

За стоката

Слична стока во категоријата