.

.

Буш Мебел Клуч Западен Секретар Биро Со Организатори За Складирање И Десктоп Во Кејп Код Греј

Буш Мебел Клуч Западен Секретар Биро Со Организатори За Складирање И Десктоп Во Кејп Код Греј

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Користете го Компактниот Биро За Мебел Од Грмушка Со Биро За Секретари со Организатори за Складирање и Работна Површина за да создадете функционална домашна канцеларија во кој било простор со големина. Ова мало компјутерско биро ОД 30w x 20 D x 30 H служи како централна локација за вашиот лаптоп и нуди секојдневно решение за складирање кое работи суптилно во секоја просторија. Удобната горна фиока се отвора на мазни слајдови со топчести лежишта со целосно продолжување и вклучува превртување надолу напред што уредно се преклопува кога не се користи. Вградениот кабинет за складирање има една прилагодлива полица која ќе ви помогне да организирате работни материјали и материјали со различни големини. Уникатните Акценти На Х-моделот на панелите на вратите му даваат на бирото за оклоп опуштен стил со цврст и атрактивен дизајн на ногата. Организаторите на Бирото додаваат две фиоки за мали канцелариски материјали заедно со хоризонтални и вертикални полици за сортирање пошта, белешки и работа во тек. Изберете од неколку обични завршетоци за изглед кој беспрекорно се вклопува со крајбрежен и декор на фарма. Ова складирање на лаптоп credenza со организација е тестирано за да ги исполни СТАНДАРДИТЕ ЗА квалитет ANSI/SOHO ЗА безбедност и перформанси и е поддржано од Гаранцијата На Производителот На Мебел Од Грмушка 1 Година. Погледнете ја целосната колекција за координирање на достапните предмети и оставете Го Ки Вест да ја претвори вашата домашна канцеларија или дневна соба во бегство од остров. Пакетот вклучува : Секретар Биро со Тастатура Фиока и Кабинет За Складирање, Десктоп Организатор, Десктоп Организатор со Фиока. Фиоката за тастатура може да се користи и за чување лаптоп, таблет или канцелариски материјал. Фиока карактеристики целосна продолжување топката лого слајдови и удобен флип надолу пред.

За стоката

Слична стока во категоријата