.

.

Сохо Артур Апстрактни Цветни Волна Тркач Килим, Мудрец 'Рѓа, 2' 6 12'

Сохо Артур Апстрактни Цветни Волна Тркач Килим, Мудрец 'Рѓа, 2' 6 12'

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот.

За стоката

Слична стока во категоријата