.

.

Сакраменто Крвава Мери Микс, Кошер И Без Глутен, Без Сируп Од Пченка Со Висока Фруктоза, Конзерва, 12-Пакување

Сакраменто Крвава Мери Микс, Кошер И Без Глутен, Без Сируп Од Пченка Со Висока Фруктоза, Конзерва, 12-Пакување

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Богата И јасна Мешавина Од Сакраменто Крвава Марија има незаборавен вкус што го зајакнува вашиот пијалок и ги збогатува вашите пупки за вкус без да се жртвувате на исхраната. Од 1931 година, ја направивме нашата мешавина со потпис од Зрели Американски домати зрели Во црвена лоза, кои ви дозволуваат да направите свој коктел со квалитет на ресторанот дома. Додадете свежо стапче целер, вашиот омилен дух, халапено и навестувања на лук и кромид за вистинската количина на топлина во следната Крвава Марија. Не заборавајте да ја намачкате чашата со зачинета сол за да го усовршите вашиот коктел. Плус, можете да ја организирате следната вечера или забава со бранч со доверба, бидејќи нашата мешавина е без глутен* и без 8 најчести алергени-што го прави одличен избор за голем број посебни диететски потреби и начин на живот. Не постои замена за богатата Боја, вкус и исклучителен квалитет На Мешавината Сакраменто Крвава Марија. * Видете ја целосната листа на состојки * * Направена Во производствен капацитет Елвуд, ВО САД 100% Премиум Сок : Нашата Мешавина Од Крвава Марија е направена од Зрели Американски домати зрели Од црвена лоза за незаменлив вкус и исхрана. Спакуван е за да го зачува својот вистински вкус на домати без вкус на "конзерва". Златниот Стандард За Коктели : Добијте јасен, чист вкус што го сакате во вашите коктели со нашата мешавина Од Крвава Марија која обезбедува исклучителен квалитет. Измешајте го со халапено, лут сос и кисели краставички за вистинската количина на топлина. Ништо Вештачко : оваа мешавина Од Крвава Марија е направена со сок од домати кој е 100% природен и не содржи вештачки конзерванси. Вкус За Сите : нашите глутен слободен и кошер* Мешавината На Крвава Марија е здрав избор. Има нула грама маснотии или холестерол и е ослободен од 8-те најчести алергени. Направено Со Квалитет На Црвено Злато : четири генерации, нашата семејна компанија гордо испорача производи од домати зрели од лоза одгледувани во САД** од фармата до вашиот дом.

За стоката

Слична стока во категоријата