.

.

Хантингтон Бич Греј 5' 3 7 ' Глобален Внатрешен Надворешен Правоаголен Тепих

Хантингтон Бич Греј 5' 3 7 ' Глобален Внатрешен Надворешен Правоаголен Тепих

DEN 1243.36

Износот
Това е достапна

Прикажувајќи потресена шема на персиски медалјон што ќе одговара и на вашите внатрешни и надворешни простори, колекцијата Хантингтон Бич ќе направи одличен додаток на секој простор! Овие парчиња безбедни на отворено имаат живописни, но сепак земјени тонови и лесен за чистење низок куп по одлична цена. Оваа колекција ќе донесе стил и издржливост и на вашиот надворешен двор и на кујната или дневната соба со голем сообраќај! Машина ткаени со 100% полипропилен Во Турција. 100% Полиестер. Машина Ткаени Во Турција. Низок Куп. Висина На Купот : 0,0". Внатрешен/Надворешен Безбеден. Модерен и еклектичен, Овој Тепих Во Глобален стил додава елегантен изглед на вашиот простор. Светло Сива, Темно Сина, Црвена, Сива, Аква, Шафран, Крем, Овесна Каша. Нијанси На Светло Сива, Темно Сина, Црвена, Сива, Аква, Шафран, Крем, Овесна Каша. 8' х 10 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Совршен за секој надворешен амбиент : покрај базен, покриен двор, двор или палуба. Оваа колекција на килими на отворено е создадена имајќи ги предвид елементите на отворено. Ако се извалка, едноставно исплакнете со градинарско црево!. Функционалниот куп Со Низок Куп нема да ги попречува вратите и може да биде совршено поставен под комплет за двор. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.

За стоката

Слична стока во категоријата