.

.

Хадсон Бебе Доенче Девојка памучни Боди 5пк, Златно Розова Еднорог, 6 Месеци

Хадсон Бебе Доенче Девојка памучни Боди 5пк, Златно Розова Еднорог, 6 Месеци

DEN 0.67

Износот
Това е достапна

Боди За Бебиња хадсон се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Хадсон Бебе Доенче Девојка памучни Боди 5pk, Златен/Розов Еднорог е одличен детски најважен комплет за вашето малечко. Комплетот вклучува координативни боди. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

За стоката

Слична стока во категоријата