.

.

Сони 24 Табела Светилка

Сони 24 Табела Светилка

DEN 447.84

Износот
Това е достапна

САФАВИЕХ Сони 24 " Светилка За Маса Темносина Топла И привлечна во својата разиграна аура, Оваа Светилка За Маса Сони свети во секој современ д-кор. На сони ананас амблемот на гостопримството го прави совршен централен дел во влезот, а отвореното морнаричко керамичко решеткасто тело создава неверојатна интеракција на светлина и сенка. Златните завршени лисја даваат гламурозен допир. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива керамичка рамка за долготрајна долговечност. Лесен за чистење и одржување. Потребно е мало собрание. Боја : Темносина. Боја На Сенка : Бела. Точка Димензија : 13 во. В х 13 во. Д х 24 во. Х. Сенка Материјал : 100% Памук. Сенка Висина : 10 во. Сенка Дното Димензија : 13 во. В х 13 во. Л. Сенка Врвот Димензија : 13 во. В х 13 во. Л.Традиционален Стил На Харфа. Боја На Харфа : Златна. Харфа Висина : 8 во. Боја На Кабелот : Јасно. Должина на кабелот : 60 во. Димензија На Телото на светилката : 6 инчи. В х 6 во. Д х 10.5 во. Х. Тежина На Предметот : 4,84 фунти. Сертификација светилка : УЛ. Тип На Основата На Сијалицата : Терминал За Завртки Е26. Механизам за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ. Вклучен тип На Сијалица : LED A19 9 W. Макс Моќност : 100. Лумен : 805. Количина на Сијалица( и) : 1. Додатоци во живот стил слика (и) не се вклучени. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува. Пред чистење на било која светилка сенка или тела, исклучете го изворот на енергија. Избришете со мека, сува крпа. Избегнувајте употреба на хемикалии и средства за чистење на домаќинствата бидејќи тие може да го оштетат финишот.

За стоката

Слична стока во категоријата