.

.

ПРТ Бенди Кочница Роторот Одговара изберете: 2003-НИСАН МУРАНО, НИСАН АЛТИМА СЕ СЛ СЕ-Р

ПРТ Бенди Кочница Роторот Одговара изберете: 2003-НИСАН МУРАНО, НИСАН АЛТИМА СЕ СЛ СЕ-Р

DEN 1271.04

Износот
Това е достапна

Роторите на сопирачките бендикс се дизајнирани да работат со дебеломер и влошки за сопирачките за да доведат возило во движење до безбедно, непречено запирање. Бендикс ПРТ5571 Бендикс Кочница Ротор Одговара Изберете : 2003-2004 НИСАН МУРАНО 2005 НИСАН АЛТИМА СЕ/СЛ/СЕ-Р и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За стоката

Слична стока во категоријата