.

.

Каролини Богатства CK5124TH Korat Мачка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Тројна, разнобојна

Каролини Богатства CK5124TH Korat Мачка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Тројна, разнобојна

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Каролини Богатства CK5124 TH68 Korat Мачка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Троен, повеќебоен Поводник или Држач За Клучеви со раса специфични Корат уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прослават денот на Вљубените празник со овој денот на Вљубените декоративни Ѕид Кука. Овој Поводник или Држач за Клучеви е од колекцијата Богатства На Каролини Љубовта е. Карактеристики. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куките висат надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2,5 инчи. од основата. Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1,5 инчи. долго. Многу простор за закачување со помош на завртка или шајка за облоги. Одлично за домот или канцеларијата да држат поводници за клучеви или речиси што било. Тип-Поводник или Држач За Клучеви. Димензија-6 х 2 х 9 во. Тежина на предметот-1 килограми. Оваа Ѕидна Кука е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник.

За стоката

Слична стока во категоријата