.

.

- Рап Поп Тврд Мамка Наведуваш

- Рап Поп Тврд Мамка Наведуваш

DEN 639.84

Износот
Това е достапна

Голем попин. Големо прскање. Голем басен. Х-Рап Попот носи Х-Рап став кон топвотер. Почнувајќи во положба на опашката надолу, неговата заоблена форма на телото се намамува за голем керплунк-поп и прскајте со секое прилепување, дури и најмало влечење и Х-Попот оживува. Со проѕирно тело со Текстура На Х-Рап, внатрешна холографска фолија, 3д холографски очи рибите не можат да одолеат. Внатрешниот механизам за долго фрлање ви овозможува да рибите огромни количини вода без да менувате дамки. Внатрешниот штракаат додава на бучавата и метежот. ВМЦ црна никел куки со флеш пердув закачка опашка печат договорот со неволните риби кои се исмејуваат да штрајкуваат за време на мали паузи помеѓу прилепувањата. Со брзи прилепувања со врвот надолу, можете дури и Да го натерате Попот На Х-Рап да оди на кучето!Карактеристики : - Длабока Чаша Усна - Гласен Поп И Прскање - Внатрешна Долга Актерска Екипа - Внатрешни Текстурирани Ваги, Жабри и Перки - 3Д Холографско Око - Вмц Црни Куки За Никел - Флеш Пердув Закачка Опашка - Х-Стил Финиш Спецификации : - Тип На Вода : Слатководна - Техника : Кастинг - Боја : Шартруз Дух - Големина На Модел : 07 - Должина На Телото : 2-3/4"- Длабочина На Трчање : Топвотер - високи Куки : Два Бр.5 - Тежина : 3/8 Мл.- Пакет Количина : 1 Х-Рап Поп Хард Мамка Наведуваш.

За стоката

Слична стока во категоријата