.

.

Нортлајт 48 ЛЕД Осветлен Венец Снешко На Отворено Божиќна Декорација

Нортлајт 48 ЛЕД Осветлен Венец Снешко На Отворено Божиќна Декорација

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Ниту Еден Божиќ не е комплетен без снешковци, што го прави ова уникатно парче задолжително оваа сезона. 2 венци се споени со црно-црвен лак, додавајќи поп боја. Претходно осветлен со топли бели светла, нуди совршен празничен сјај. Супер лесно склопување Го прави божиќното украсување ветре. Карактеристики на производот : Осветлена надворешна декорација на снешко. Претходно осветлени со 50 јасни светла. Големина на сијалицата : мини. Тип на сијалица : ЛЕР. белиот оловен кабел. Ако изгори една сијалица, остатокот ќе остане запален. Доаѓа со заменски светилки и резервни осигурувачи. Потребно е одредено склопување; вклучени се копнени влогови. ОДОБРЕНИ И сертифицирани ЗА внатрешна или надворешна употреба. Димензии : 48 "H x 23.5" W x 2.5 " D. Материјал (И) : Полиестер/жица/пластика/метал Снешко Отворено Божиќ декорација. Претходно осветлена со 50 топли БЕЛИ LED светла. Потребно е супер лесно склопување; вклучени се копнени влогови. УЛ наведени и сертифицирани и за внатрешна и за надворешна употреба. Мери 48 инчи високи за 23,5 инчи широки за 2,5 инчи длабоки.

За стоката

Слична стока во категоријата