.

.

Крафт Портфолио, 12. 16. .5, Црна, 1 Пакет, Копче Стринг

Крафт Портфолио, 12. 16. .5, Црна, 1 Пакет, Копче Стринг

DEN 287.84

Износот
Това е достапна

Портфолијата Со Џем Хартија и Џамбо Хартија на Пликот се одлично место за чување на вашите уметнички дела, преголеми документи или проекти, нивно организирање и го олеснува патувањето со вашата работа. Додека затворањето на копчето и низата гарантира дека целата содржина е безбедна и безбедна, 100 проценти рециклираната Крафт картон, исто така, го прави ова минималистички, издржлив и еколошки избор! Црна Крафт Портфолио Со Копче И Стринг Затворање. Големина : Џамбо (12,5 х 16,5 х 0,5 инчи). Количина : Се Продава Поединечно. Обликуван од 100% рециклиран издржлив крафт прес-табла и се одликува со сигурно копче и затворање на жици. Ова едноставно, сигурно портфолио е совршен начин за носење на сите ваши датотеки, документи, тетратки и уметнички проекти.

За стоката

Слична стока во категоријата