.

.

Ел Мексикано, Ахиот Роховен Тестенини, 3. оз

Ел Мексикано, Ахиот Роховен Тестенини, 3. оз

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Ахиот Рохо Јукатеко Зачинета Зачинета Црвена Ахиот Паста од Ел Мексикано. Ахиот е црвена паста за зачини или специјална мешавина за маринирање, која се користи за да им даде на сите видови месо автентичен мексикански вкус на храна од Маите. Ел Мексикано Ахиот е Бренд На Маркез Брадерс Интернешнл, Ад. Ел Мексикано, Ахиот Роховен Тестенини, 3,5 мл.

За стоката

Слична стока во категоријата