.

.

Nuby Icybite Текстура И Смирувачки Заби За Бебе, Разнобојни Клучеви

Nuby Icybite Текстура И Смирувачки Заби За Бебе, Разнобојни Клучеви

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Играчка За ладење и Смирување На Забите Нуби Ледените Копчиња за Каснување Тетер обезбедува вежба за мали раце, непца и заби. Одликувајќи се со мек, текстуриран материјал и повеќе поместени површини, овој разнобоен унисекс бебешки заби помага во ерупцијата на забите и помага во масажа и смирување на нежните непца. Светлите бои и забавните форми на овој заби помагаат да се стимулира и воодушеви вашето бебе, а дизајнот е совршен за малите раце да се фатат и држат. За дополнителен ефект на ладење, ставете го тетерот во фрижидер за да го активирате гелот пурис, што го одржува забот постуден подолго време. Водете го вашето малечко низ процесот на никнување на забите со Нуби Ледените Клучеви Од Залак Заби! Повеќебоен смирувачки и стимулирачки бебешки заби . Nuby унисекс бебе заби карактеристики забава клуч-прстен дизајн. Текстурирани површини масирајте и смирете ги болните непца. гелот пурис помага забите да останат постудени подолго. Светлите бои и забавните форми помагаат да се стимулираат и воодушеват сетилата на бебето. Дизајнот на забите го олеснува фаќањето на малите раце. Погоден за возраст од 3+ месеци. Бпа-бесплатно за мирот на родителите.

За стоката

Слична стока во категоријата