.

.

КОЛЕКЦИЈА Женски Црни Отсечени Дизајн Амортизирана Удобност Голди Зашилен Прст Маче Пета Се Лизга на Потпетици 6.5

КОЛЕКЦИЈА Женски Црни Отсечени Дизајн Амортизирана Удобност Голди Зашилен Прст Маче Пета Се Лизга на Потпетици 6.5

DEN 551.36

Износот
Това е достапна

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД КОЛЕКЦИЈАТА ПАТУВАЊА и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги понудат. Ќе најдете разноврсни трендови на гардероба кои ќе изгледаат совршено со разни тимови и прилики. Без разлика дали ќе се водат за исчезнати нешто модерно, повик, ИЛИ ШИК КОЛЕКЦИЈА ПАТУВАЊЕ има избор вашиот плакар, и вие, се чека за! ПАТУВАЊЕ КОЛЕКЦИЈА. Повод : Повик. Големина : 6.5. Материјал : ВЕШТАЧКИ. Боја : Црна. Пета. Исечете Го Дизајнот. Амортизирани. Удобност. Лизгај. Висина На Петицата : 1.5. Тип На Пета : Маче.

За стоката

Слична стока во категоријата