.

.

Ниоксин Систем Скалпот Терапија Регенератор, 33. оз

Ниоксин Систем Скалпот Терапија Регенератор, 33. оз

DEN 1552.32

Износот
Това е достапна

Ниоксин Систем 1 Регенератор За Терапија На Скалпот. Оваа лесна формула помага да се подобри здравјето и изгледот на скалпот, промовирајќи поцелосна и подебела коса. Содржи мешавина од есенцијални хранливи материи, ботанички екстракти и антиоксиданси кои работат заедно за да ја хидрираат и зајакнат косата додека го балансираат нивото на влага во скалпот. Со редовна употреба, овој регенератор помага да се отплетка и намали кршењето, оставајќи ја косата да се чувствува помека, помазна и податлива. Ниоксин Систем 1 Регенераторот За Терапија На Скалпот е специјално дизајниран за фина и проретчена коса за промовирање на здрава средина на скалпот. Овој волуменски регенератор ја зајакнува еластичноста на косата и го контролира балансот на влага, оставајќи ја косата со освежено, ревитализирано чувство. Формулиран со технологија За Биоамп, додава дебелина и ја зајакнува вратилото на косата за да спречи кршење и да промовира коса со поцелосен изглед. Трансактивниот Систем за Испорака доставува хранливи материи до косата и скалпот, создавајќи оптимална средина за раст и здравје на косата. Погоден за секојдневна употреба, овој лесен регенератор е нежен за скалпот и косата, обезбедувајќи основни хранливи материи без да ја оптоварува косата. Ниоксин Систем 1 Регенератор За Терапија На Скалпот работи во синергија со други производи На Ниоксин Систем 1 за да постигне поцелосна, погуста и поздрава коса.

За стоката

Слична стока во категоријата