.

.

Уникатен Разбој Бушав Модерен Тркач Килим, Зелена, 120 31

Уникатен Разбој Бушав Модерен Тркач Килим, Зелена, 120 31

DEN 0.33

Износот
Това е достапна

Нашата Солидна Колекција Има можност да ја осветли секоја просторија со луксузна и жива боја. Бујната текстура на овој килим додава удобност и стил во секоја просторија. Изберете од различни големини, форми и бои за украсување на вашиот дом и подигнување на секој простор. Совет : препорачуваме употреба на подлога што не се лизга за да го задржите тепихот на место на мазни површини.Сите големини на килими се приближни. Поради разликата во боите на мониторот, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Ние се обидуваме точно да ги претставиме сите бои на килим. Ве молиме погледнете го текстот погоре за опис на боите прикажани на фотографијата. Овој килим е направен од 100% Микро Полиестер. Материјалот за поддршка е Памук и Јута. Природно отпорен на дамки и отпорен на избледување. Пријателски за деца и миленичиња. Нега На Производот. Оставете го килимот да лежи рамно по пристигнувањето за најдобри резултати. Обратното тркалање на килимот може да помогне во елиминирање на наборите. Редовно вакуумирајте со подигната шипка за тепање и исчистете го местото со лесен детергент, отстранувајќи ја вишокот течност.

За стоката

Слична стока во категоријата