.

.

НАДВОР ОД ПАТОТ ВАЛКАНИ-0ЕТ 124.1 ЦБ САТЕНСКИ ЦРНИ БЛАНШИРАНИ КРАЦИ

НАДВОР ОД ПАТОТ ВАЛКАНИ-0ЕТ 124.1 ЦБ САТЕНСКИ ЦРНИ БЛАНШИРАНИ КРАЦИ

DEN 2.67

Износот
Това е достапна

КАЛИ НАДВОР ОД ПАТОТ ВАЛКАНИ-9104 20Х9 8Х180 0ЕТ 124,1 ЦБ САТЕНСКИ ЦРНИ/БЛАНШИРАНИ КРАЦИ Користејќи ја најновата технологија и во перформансите на тркалата и во дизајнот на тркалата, Кали Теренски тркала изработува совршени сопствени тркала за камиони за најпребирливиот ентузијаст надвор од патот. Кали бандажите се тркала од високата класа кои ќе вртат глави кога возите по патот. Покрај нивниот солиден изглед, тие нудат конструкција која обезбедува супериорна сила, па затоа се многу повеќе од само уште едно одлично тркало. Засилете го изгледот и перформансите на вашиот камион со комплет Теренски тркала Кали.

За стоката

Слична стока во категоријата