.

.

Расел Атлетик Машки Дри-Моќ Руно Качулка

Расел Атлетик Машки Дри-Моќ Руно Качулка

DEN 3.33

Износот
Това е достапна

Расел Атлетик знае дуксери. Тие ги прават повеќе од 80 години. Дуксерот За Руно Од Руно Расел Атлетик за Мажи има ткаенина што ја отстранува влагата, преден џеб за муф, ребрести манжетни и појас, руно од три краја и плетена врвка за влечење. Останете суви додека се потите. 9.3 унца. Бои : 50% памук/50% полиестер. Оксфорд : 52% полиестер/48% памук. Дри-Моќ Влага Фитил Технологија. Знамето на логото" р " на левиот раб. Двострана хауба со влечење. Поставени ракави * Предна торбичка џеб. Ребро-плетени манжетни и долна лента. Расел Атлетик Машки Дри-Моќ Руно Качулка : Средна тежина 9 мл Руно. Дри-Моќ Влага Фитил Технологија. Ребрести Појас и Манжетни. Удобно Шиење со Мазни Шевови. Преден Џеб За Пригушување. Хауба За Влечење. 50% Памук, 50% Полиестер. Расел Атлетик Точка Бр.695ХБМ1.

За стоката

Слична стока во категоријата