.

.

Кралско Бебе Мал Лебед Црвено Девојче Велосипед Со Тркала За Обука И Корпа

Кралско Бебе Мал Лебед Црвено Девојче Велосипед Со Тркала За Обука И Корпа

DEN 2034.08

Износот
Това е достапна

Ројалбејби 14" Лебед Костер Кочница Велосипед . Симпатичен дизајн. Квалитетни компоненти. Совршенство за детали. Кралското Бебе 14" Лебедот има дизајн концепт кој му оддава почит на класичното Балетско Лебедово Езеро. Исклучителниот дизајн ја враќа прекрасната слика на балерината, покажувајќи дека девојките се прекрасни, елегантни и сигурни во своето држење на брановите. Задниот држач/штитник за кал имитира елегантна опашка на лебедот што го носи јазикот на дизајнот на следното ниво. Велосипедот доаѓа 95% претходно склопен, со елабориран прирачник за инструкции и сите алатки потребни во кутијата. Во споредба со другите најчесто видени 85% претходно собрани велосипеди, лебедот е полесен за составување и поцврст за време на транспортот поради структурниот интегритет. Royal Baby велосипедите се во согласност со стандардите НА CPSC и им веруваат милиони семејства во повеќе од 80 земји на глобално ниво. Компоненти прилагодени за деца : ● ДОЛНА ЗАГРАДА : запечатен лежиште без одржување и низок отпор на тркалање за долготрајно непречено возење. ● ПЕДАЛИ : Пошироко со повеќе точки за подобрување на стисокот. ● РАЧКА НА СОПИРАЧКАТА : пократката рачка на растојание за патување им олеснува на помладите возачи да се фатат и стискаат. ● ТРКАЛО ЗА ОБУКА : засилените нозе на тркалата за обука со пошироко растојание обезбедуваат поголема маневрирање при остри вртења. ● СОПИРАЧКИ : Сигурна сопирачка со преден дебеломер и задна сопирачка за подлога. ● Гуми : Гумите со Облик на Срце го прават секој детал совршен. ● КОШНИЦА : корпата доаѓа заедно со велосипедот лесно може да ја носи омилената кукла на вашето малечко. За совети и трикови за собранието И одржувањето на велосипедот Ројалбаби, посетете го нашиот канал На Јутјуб со пребарување Ројалби. За повеќе Содржини На Кралското Бебе, посетете го Нашиот Instagram со пребарување Royalbabyglobal.

За стоката

Слична стока во категоријата