.

.

Ханес Американа Машка И Голема Машка Графичка Маичка, Големини С-3ХЛ

Ханес Американа Машка И Голема Машка Графичка Маичка, Големини С-3ХЛ

DEN 262.24

Износот
Това е достапна

Ханес Менс Графичка Маичка лесна маичка изработена со врвен памук што се врти со прстен за исклучителна мекост. Современ стајлинг со потенок фит. Обложени ракави и дното. Лента од рамо до рамо за издржливост. 4.5 мл 100% рингспун памук. Л. Вашиот Пат. Мажи. Ханес. Екипажот. Краток Ракав.

За стоката

Слична стока во категоријата