.

.

Спалдинг Нба Топката Одржување Комплет

Спалдинг Нба Топката Одржување Комплет

DEN 1.33

Износот
Това е достапна

Никогаш не дозволувајте рамна топка да ја запре вашата гужва со Комплетот за Одржување На Нба Топката Спалдинг. Овој комплет за одржување на топката ве враќа на теренот набрзина и е опремен со пумпа со двојна акција со големина на патување, мерач на инфлација што се појавува и три игли за инфлација. Неговиот дизајн со двојно дејство значи дека ја надувува топката и при притискање и повлекување на цевката 6", и доаѓа опремена со вградено складирање на преградата за игла во рачката. Мерачот на инфлација што се појавува ви овозможува да знаете кога вашата топка е подготвена за акција. Вклучете ја вашата игра, Со Комплетот За Одржување На Нба Топката Спалдинг. Вклучува три игли. Поп-надвор мерач на инфлација. 6" двојна акција пумпа.

За стоката

Слична стока во категоријата