.

.

Подобра Шипка За Сушење Преку Мијалник, Сива

Подобра Шипка За Сушење Преку Мијалник, Сива

DEN 191.84

Износот
Това е достапна

Подигнете. Држи се. Подигни. Суво. Одмор. Капе! Ставете ја Лентата за Сушење од Подобри Садови над мијалникот за да ги исушите кујнските алати, саксии, капаци и крпи. Или ставете го на шалтер за да ги подигнете и исушите садовите, тавите и садовите. Лентата за сушење, исто така, ги крева цедилките преку мијалникот за да ги исцеди тестенините и да ги исплакне овошјето и зеленчукот. Изработен е од нелипс, челик обложен со силикон и е безбеден за миење садови. Нелип Силиконски Обложен Челик. Ставете Го Преку Мијалник На Суви Кујнски Алати, Саксии, Капаци И Крпи. Седнете На Шалтер За Кревање И Сушење Садови, Тави И Садови. Ја Крева Цедилката Преку Мијалник За Да Се Исцедат Тестенините, Исплакнете Овошје И Зеленчук. Безбедна Машина За Миење Садови.

За стоката

Слична стока во категоријата