.

.

Чаден Планински Ловец Рекурве Лак до октомври Планински Производи, 62 Модел

Чаден Планински Ловец Рекурве Лак до октомври Планински Производи, 62 Модел

DEN 1599.84

Износот
Това е достапна

Дизајниран да му обезбеди на стрелецот непречено снимање и супериорни перформанси за лов или рекреативно снимање. Дизајнот со три парчиња го олеснува складирањето и патувањето. Опремен со чаури за видување, клип и стабилизатор. Брз лет стринг компатибилен.Карактеристики : дизајн со три парчиња за лесно складирање;Опремен со чаури за глетка, клип и стабилизатор;Компатибилен Брза низа за Летање;дизајн Со Тенок зафат;35 килограми/Десна рака октомври планински Производи Чаден Планински Ловец Рекурвирај Лак, 62" Модел : Чаден Планински Ловец 62" Повторен Лак е традиционален дизајн за симнување. Изработен од ламиниран дрвен јавор и димондвуд, овој Лак има мулти-ламинатни екстремитети изработени од тврд јавор и црн фиберглас. Дизајнот со 3 парчиња го прави пријателски за патување. Со мала масовна тежина, овој класичен Лак е дизајниран да обезбеди непречено снимање и супериорни перформанси додека ги издржува строгоста на секојдневниот лов. Поглед, клип и стабилизатор чаури. Тенок зафат дизајн. Атрактивна сатенска завршница. Вклучена е низата дакрон. Државен стил и нацртајте тежина.

За стоката

Слична стока во категоријата