.

.

Бока Гранде Втори Машки Краток Со Крвопролевање

Бока Гранде Втори Машки Краток Со Крвопролевање

DEN 287.36

Износот
Това е достапна

Бимини Беј Аутфитерс Бока Гранд Ii Short е преполн со карактеристики на изведба, вклучувајќи ја и технологијата Blood Guard. Овој краток ве одржува суви и удобни долги денови на вода. Кликнете ОВДЕ за детално да ги проверите овие шорцеви и да ја видите Крвната Стража во акција!. Штајнгард. Соларгард. Штитник за прскање. Брзо Сушење. Удобност Одговара. Направено од 100% Ладен Тек Брзо Сув Најлон. 9 Џебови. Предните Џебови имаат Џеб за Влечење Со Свинче. Страничен Еластичен Појас. Бимини Беј Ткаени Етикета На Предниот Џеб, Бимини Беј Логото Рог Копче. 7 1/2 " inseam ade. . Машко. 42. Црно. Возрасни.

За стоката

Слична стока во категоријата