.

.

Спорт Рашири Краток Х-Голем, Сив Црн Атлетски Одговара

Спорт Рашири Краток Х-Голем, Сив Црн Атлетски Одговара

DEN 479.84

Износот
Това е достапна

Пума воспостави репутација за супер издржлив и удобен боксер краток како предмет што ќе се најдете како посегнувате секое утро. 85% Полиестер/15% Спандекс. Увезени. Машинско Перење. 85 проценти полиестер/15 проценти спандекс за издржливост, мек четкан и удобен појас, спортско истегнување, останете во градежништво, без ознаки, пакетот со вредност нуди три пара. Мека, материјална база што дише. Пума нуди производи за живот инспирирани од перформансите и спортот во безброј категории за сите спортисти. Пума воспостави репутација за супер издржлива и удобна долна облека како предмет што ќе се најдете како посегнувате секое утро.

За стоката

Слична стока во категоријата