.

.

Соларни Напојува Стринг Светла-ПРЕДВОДЕНА-Разнобојни-Во собата на 2

Соларни Напојува Стринг Светла-ПРЕДВОДЕНА-Разнобојни-Во собата на 2

DEN 1.00

Износот
Това е достапна

Алеко Соларни Напојува Стринг Светла - 200 ЛЕР-Разнобојни-Сет на 2 без трошоци за енергија. Не е потребен излез . Сонцето ги полни светлата по ден, автоматски се вклучува 200 светла, должина од 73 стапки . Украсете насекаде без опасен продолжен кабел . Две поставки : Трепка или Цврста. Боја : Разнобојни . Во собата на 2.

За стоката

Слична стока во категоријата