.

.

Ноќта На вештерките Девојки Графички Врвот И Хеланки Облека Во Собата, 2-Парче, Големини 4-18

Ноќта На вештерките Девојки Графички Врвот И Хеланки Облека Во Собата, 2-Парче, Големини 4-18

DEN 336.00

Износот
Това е достапна

Најслатката тиква во лепенката! Облечете ја оваа fall со Оваа симпатична Облека За Ноќта На Вештерките Од 2 Парчиња Од 365 Деца Од Гаранимали, комплетирана со празнична графичка маица За Ноќта на Вештерките Со долги ракави и печатени хеланки. Продадени исклучиво на . Комплетот облека од 2 парчиња вклучува : 1 маица и 1 пар хеланки. Врв : Екипаж; долги ракави; графички фронт За Ноќта на Вештерките. Панталони : повлекување; еластичен појас; целокупно печатење. Маичка : 60% Памук/40% Полиестер; Хеланки : 57% Памук/38% Полиестер/ 5% Спандекс. Машина за перење. Увезени. 365 Деца Од Гаранимали Ноќта На Вештерките Графичка Маица и Хеланки за Девојчиња.

За стоката

Слична стока во категоријата