.

.

Трансформери Студио Серија Делукс Класа Филм Заклучување Акција Слика Во Собата

Трансформери Студио Серија Делукс Класа Филм Заклучување Акција Слика Во Собата

DEN 880.00

Износот
Това е достапна

Достигнете го големиот екран и изградете ја крајната колекција Трансформатори со фигури Од Студиски Серии, инспирирани од иконски филмски сцени и дизајнирани со деко и фигури кои го одразуваат филмскиот универзум. Во Трансформатори : Возраст на Истребување, Заклучувањето докажува зошто тој е еден од најстрашните ловци на награди низ галаксиите. Ова студио Серија 11 Делукс Класа филм 4 заклучување слика конвертира помеѓу робот и спортски автомобил режими во 14 чекори и доаѓа со додаток оружје. Отстранете ја позадината од пакетот за да го прикажете злобниот ловец на награди во Сцената На Инфилтрација На Непријателскиот Брод. 2017 хасбро. Сите Права Се Задржани. 2017 Парамаунт Слики Корпорација. Сите Права Се Задржани. Трансформаторите и сите поврзани знаци се заштитни знаци на хасбро. Трансформатори Студио Серија 11 Делукс Класа Филм 4 Заклучување Акција Слика Постави Премиум фигура и пакување рекреирајте ја иконската Сцена За Инфилтрација На Непријателски Брод. Скалата на слика ја одразува големината на ликот во светот на Трансформаторите. Вклучува Трансформатори Студио Серија 11 Делукс Класа Филм 1 заклучување слика, 2 додатоци, и инструкции. Слика скала : 4,5 инчи. Возраст : 8 години и повеќе. Предупредување : Опасност Од Гушење-Мали делови. Не за деца под 3 години.

За стоката

Слична стока во категоријата