.

.

Впечатоци Сион Област Килим

Впечатоци Сион Област Килим

DEN 1.67

Износот
Това е достапна

Додадете допир на декаденција на вашиот омилен простор со Тепихот Сион Област со Впечатоци. Изработен за цврстина и издржливост со 100% полипропиленски влакна, овој килим има убавина и удобност на традиционалниот куп кој е целосно практичен и издржлив. Ова модерно преземање на ретро стил вклучува суптилен дизајн на решетки за примамлив изглед, како и свиленкасто меко чувство. Вклучени : Еден (1) Површина Килим. Материјал : 100% Полипропилен. Куп : 30мм. Шема : Решетки, Геометриски. Стил : Модерен, Современ, Традиционален, Геометриски. Квалитет : Издржлива поддршка од јута, антистатичка, отпорна на пожар, отпорна на молци, отпорна на мувла, хидрофобна. Бои : Јаглен, Сива. Нега : редовно Вакуумирајте за да спречите поставување прашина и трошки во влакната. Избегнувајте континуирано изложување на сончева светлина. Користете ножици за да ги отстраните сите лабави краеви. Свртете од време на време за изедначување на абењето. Место чиста за најдобри резултати.

За стоката

Слична стока во категоријата